Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj
Uwaga! Użytkownicy którzy nie będą aktywni przez miesiąc zostaną zbanowani!Zapraszajcie znajomych! Klikajcie w toplisty! Pamiętajcie, wymiana z innymi forami daje punkty dla waszego domu Wink Zapraszamy do pisania artykułów. Szczegóły w tym dziale. Ci którzy nie mają przydzielonego dormitorium zgłosić się do Audrey Daltrey!

 

 Katerine Goulding

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Katerine Goulding
Uczennica
Katerine Goulding


Płeć : Female

Liczba postów : 106
Urodziny : 14/05/1993
Join date : 24/03/2010
wiek : 31
Skąd : Tonbridge

Karta Czarodzieja
Klasa:
Krew:
Genetyka: czarodziej

Katerine Goulding Empty
PisanieTemat: Katerine Goulding   Katerine Goulding EmptyPią Mar 26, 2010 11:27 pm

imiona - Katerine.
nazwiska - Goulding.
data urodzin - 1993
klasa - szósta.
wygląd - dla niektórych chłopaków - większa część płci męskiej Hogwartu - jest ona niemal boginią, zaś dla kobiet jest swoistego rodzaju wzorem piękności. Zaokrąglone biodra (ale w proporcjonalnych rozmiarach; nie jest w TYCH miejscach ani za gruba, ani za chuda), kształtna pupa, płaski brzuch, szczupłe, zgrabne nogi... Dość duży biust (ale nie wygląda jak sztuczna Barbie)... Inaczej mówiąc: jej ciało jest idealne. Ma piękną twarz; czasami można powiedzieć, że wygląda wręcz słodko, a uroku dodają ukazujące się w czasie uśmiechu dołeczki, w kącikach ust. Ma piwne oczy i ciemne, średniej długości, kręcone włosy. Ma grzywkę na bok... Małe, delikatne usta i zgrabniutki nosek.
charakter - cyniczna, arogancka, kłótliwa; i chociaż nie powie się tego na pierwszy rzut oka, trzeba to przyznać, przy głębszym poznaniu. Katerine, ze względu na swoje pochodzenie i wpajane od maleńkości surowe zasady jest uznana za jedną z NAJGORSZYCH Z CHARAKTERU UCZENNIC. W sumie, przez zachowanie, ma mało przyjaciół. Ba! Prawdziwych, nie posiada wcale. Gdy ktoś ją o coś prosi... Spełnia ową prośbę, oczywiście niechętnie, ale nigdy nie jest bezinteresowna. Zawsze chce coś w zamian. Kłóci się często z ludźmi i uwielbia patrzeć na krzywdę innych.
historia - nigdy nie poznała swojej matki, która umarła, gdy Katerine miała zaledwie dwa dni. Całe czas (dopóki nie poszła do Hogwartu) musiała znosić swoją macochę, którą jej ojciec wręcz uwielbiał (ale Katerine jej nie znosiła). Gdy miała 5 lat, ojciec zostawił Katerinę pod opieką macochy. Owa kobieta była dość miła, ale tylko na pozór. Czasami nawet przy ojcu Katy, zachowywała się karygodnie. Tamtego dnia, pozwoliła dziewczynie samej iść nad jeziorko. Oczywiście małe dziecko skorzystało z okazji. W pobliżu były tylko pojedyncze osoby; a mała Katerine, chciała się po prostu wykąpać. Wskoczyła do wody... Zaczęła się topić: trafiła do Munga, w którym była aż miesiąc, gdyż zapadła w śpiączkę. W Hogwarcie uczyła się dość dobrze, ale nie cieszyła się zbyt pozytywną opinią, ze względu na swoje wyniosłe zachowanie (unosiła się często i pyszniła z faktu, że jest bardzo bogata i pochodzi z arystokratycznej rodziny). Podbiła jednak, swoją urodą, serca wielu chłopaków. Uwielbiała podrywy, flirty i seks. Paliła papierosy, piła często alkohol... To, według niej, czyniło ją lepszą. Mimo wszystko ludzie czuli do niej respekt i nawet, gdy była pod wpływem alkoholu, nikt nie chciał jej wykorzystywać. Często miała odejmowane punkty, ze względu na swoje wulgarne zachowanie - nawet w stosunku do nauczycieli - (najwięcej w 1-4 klasie) w Hogwarcie, ale ostatnie dwa lata postanowiła poświęcić głównie na chłopakach, urodzie i nauce.
krew - czysta.
pochodzenie - Nowy Jork



1. Na początek: Jak myślisz, które z opisu najbardziej do Ciebie pasuje:
a) Dobry, Uprzejmy, Pomocny
b) Ambitny, Honorowy, Wytrwały
c) Mądry, Rozrywkowy, Przyjacielski
d) Chytry, Śmiały, Leniwy

2. Quiddith - Na której pozycji czułbyś się najlepiej?
a) pałkarz
b) szukający
c) obrońca
d) ścigający

3. Najbardziej godnym uwagi zwierzątkiem jest :
a) Królik - Urocze zwierzątko, które wciąż można przytulać!
b) Pies - Prawdziwy przyjaciel człowieka
c) Papuga - Jeśli potrafi mówić, mogłaby robić za moją rodzinę
d) Kot - Zawsze chodzi własnymi ścieżkami

4. Ministerstwo Magii. Który z Departamentów wydaje ci sie najciekawszy?
a) Departament Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami
b) Departament Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów
c) Departament Przestrzegania Prawa Czarodziejów
d) Departament Magicznych Wypadków i Katastrof

5. Który z przedmiotów zachęciłby cię do całonocnej nauki :
a) Zielarstwo
b) Obrona Przed Czarną Magią
c) Zaklęcia
d) Eliksiry

6. A teraz z innej beczki. Jak powinna wyglądać twoja szata wyjściowa?
a) Raczej skromna, w stonowanych kolorach. Nie rzucająca się nadto w oczy.
b) Długa i elegancka, w kolorze czerwieni i złota
c) Fantazyjna w krzykliwych, jasnych kolorach! Jak się bawić to na całego.
d) Czarna. Najlepiej jak na pogrzeb.

7. Przechadzając sie po ulicy Pokątnej, odnajdujesz sakwę pełną galeonów. Co robisz?
a) Zostawiam w tym samym miejscu. Jeszcze pomyślą, że ją ukradłem!
b) Rozglądam się w poszukiwaniu właściciela, gdy go nie znajduję idę z tym na policję.
c) O mam szczęscie! Biorę połowę jako znaleźne, drugą połowę oddaje biednym, jak Robin Hood.
d) Zabieram całość ze sobą. Pieniędzy nigdy za wiele.

8. Czarna magia to dla ciebie:
a) jestem jej przeciwnikiem
b) wydaje ci się ciekawa jednak nie chcesz jej studiować
c) nie mam na jej temat wyrobionego zdania
d) coś co chciałbym studiować

9. Ktoś zrobił ci głupi zart na oczach całej szkoły.
a) Jestem zawstydzony i staram się nie rozpłakać.
b) Jestem zły, ale staram się śmiać wraz z innymi.
c) Wzruszam ramionami, ale planuję zemstę.
d) Jestem wściekły i od razy wyciągam różdżkę, szukając jakiegoś mocnego zaklęcia.

10. W jakim domu chciałbyś się znaleźć najbardziej?
a) Hufflepuff - Spokojnie, miła atmosfera coś dla mnie!
b) Gryffindor - Wierni przyjaciele na których zawsze mogę liczyc, w tym domu na pewno nie będę się nudził.
c) Ravenclav - Chcę zdobywać wiedzę z ludzmi, którzy myślą podobnie. Poza tym ponoć sa tam niezłe imprezki!
d) Slytherin - Żaden inny dom nie wchodzi w gre. Tam jest ELITA
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Płeć : Female

Liczba postów : 100
Join date : 17/03/2010

Katerine Goulding Empty
PisanieTemat: Re: Katerine Goulding   Katerine Goulding EmptySob Mar 27, 2010 9:42 pm

Zaakceptowano.
Powrót do góry Go down
https://magicschool.forumpl.net
 
Katerine Goulding
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Stare tematy-
Skocz do: