Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj
Uwaga! Użytkownicy którzy nie będą aktywni przez miesiąc zostaną zbanowani!Zapraszajcie znajomych! Klikajcie w toplisty! Pamiętajcie, wymiana z innymi forami daje punkty dla waszego domu Wink Zapraszamy do pisania artykułów. Szczegóły w tym dziale. Ci którzy nie mają przydzielonego dormitorium zgłosić się do Audrey Daltrey!

 

 Sypialnia

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Lucas Davis
Nauczyciel Zaklęć
Opiekun Ravenclawu
Lucas Davis


Płeć : Male

Liczba postów : 120
Urodziny : 14/05/1985
Join date : 25/03/2010
wiek : 39
Skąd : Londyn

Karta Czarodzieja
Klasa: Nauczyciel
Krew: czytsa
Genetyka: animag - wilk

Sypialnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia   Sypialnia - Page 2 EmptyNie Kwi 18, 2010 10:02 pm

Gdy zdołal przygotować wszystko przed wyjściem, usiadł przy stole i spojrzał na dziewczynę z wdziecznością gdy podała mu kawę. Wziął głebszy wdech. Uwielbiam zapach kawy z samego rana. Rozbudzała go o wiele lepiej niż goracy prysznic.
- Hm? Mówiłem Ci już, żebyś mi nie dziękowała- Powiedział rozbawiony. Przymrużył powieki nachylając się w jej stronę.
- To męczące kiedy wciąż to robisz. Ale...w sumei i miłe, wiec pozwole ci mi dziekować kiedy tylko chcesz- Zasmiał się wesoło. Napił się kawy, uwazając by się nie poparzyć. Oparłsię o krzesło, rozprostowując nogi pod stołem.
- Właściwie mogłabyś jeszcze kiedyś wpaść na noc. Może dzisiaj...pewnie wrócimy póżno, więc...- Wzruszył ramionami z diabelskim błyskiem w oku. Dzisiaj mieliby duzo czasu tylko dla siebie. Najpierw Hogsmade, potem mogli by pzyjśc do niego. O ile dostanie pozwolenie od Minerwy na wyjście, rzecz jasna. Jeśli nie...wymyśli coś na miejscu. Był w tym dobry, w końcu nie na darmo miał miano łobuza...swego czasu. Teraz był grzeczny i potulny jak baranek. Prawie.
Powrót do góry Go down
Audrey Daltrey
Prefekt Ravenclawu
Audrey Daltrey


Płeć : Female

Liczba postów : 522
Urodziny : 14/04/1993
Join date : 18/03/2010
wiek : 31

Karta Czarodzieja
Klasa: VI
Krew: czysta
Genetyka: wila

Sypialnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia   Sypialnia - Page 2 EmptyNie Kwi 18, 2010 10:06 pm

Od razu się rozpromieniła słysząc co mówi.
- Serio będe mogła? Super. - powiedziała z szerokim usmiechem. No tak mieli wyjść do Hogs razem. Ale najpierw będzie musiała iść się przebrać no i zajęcia. Zmarszczyła na chwile czoło.
- Z tego co pamiętam to mamy razem ostatnie zajęcia. Twoje też to będą ostatnie? - zapytała popijajac kawę. Teraz sobie przypomniała o Katie. Miała nadzieje ze przyjaciółka nie będzie wnikała w to gdzie spędziła ta noc i z kim. zresztą nic jej do tego. Ona też często znikała.
- Lubie dziękować, szczególnie jeżeli mam za co. - powiedziała z szerokim uśmiechem na ustach a blask w okół niej nieco się wzmocnił. Jednak panowała nad tym. Lucas był chyba jedyny na którym nie chciała stosować swojego uroku.
Powrót do góry Go down
Lucas Davis
Nauczyciel Zaklęć
Opiekun Ravenclawu
Lucas Davis


Płeć : Male

Liczba postów : 120
Urodziny : 14/05/1985
Join date : 25/03/2010
wiek : 39
Skąd : Londyn

Karta Czarodzieja
Klasa: Nauczyciel
Krew: czytsa
Genetyka: animag - wilk

Sypialnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia   Sypialnia - Page 2 EmptyNie Kwi 18, 2010 10:16 pm

- No bedziesz, bedziesz. Widzę, że się z tego cieszysz - Uniósł brew, jednak po chwili posłał jej delikatny uśmiech. Przez chwile pił kawe w milczeniu przymyając oczy. Ostatnio nie miał czasu na czytanie propora przed wyjściem na zajęcia. A robił tak bardzo czesto. Gazeta i kawa - przymusowe rozpoczęcie dnia.
Pokręcił głową.
- Muszę zostać po zajęciach. Para uczniów z Hufflepufu musi odbebnić szlaban - Zasmiał się nieznacznie. Rzadko dawał szlabany, a jesli już to sam wszystkiego pilnował. Ale to też nalezało do jego obowiazków, trudno.
- Ale powinienem być wolny godzinę po twoich zajęciach. - Dodał odstawiając do połowy opróżniony kubek. - Jeszcze pójdę porozmawiac z McGonagall...ale to chyba na jakiejś przerwie, by nie marnować czasu - Zmarsczył brwi jakby sie jeszcze nad czymś zastanawiając. Przeczesał dłonią jeszcze wilgotne wosy pocierając palcem skroń.
Powrót do góry Go down
Audrey Daltrey
Prefekt Ravenclawu
Audrey Daltrey


Płeć : Female

Liczba postów : 522
Urodziny : 14/04/1993
Join date : 18/03/2010
wiek : 31

Karta Czarodzieja
Klasa: VI
Krew: czysta
Genetyka: wila

Sypialnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia   Sypialnia - Page 2 EmptyNie Kwi 18, 2010 10:22 pm

Skinęła głową spokojnie.
- No tak. To może około szóstej się spotkamy przed wejściem do zamku? Albo przy bramie? - zapytała przechylając lekko głowę. Dopiła już swoją kawę. Zaczęła wkładać rzeczy do torby.
- Podrzucę ci później ten dres, okej? Nie chce zakładać moich rzeczy bo pewnie jeszcze śmierdzą i w ogóle. - skrzywiła się lekko. Westchnęła cicho i rozejrzała się po gabinecie jakby czegoś szukała. Zaraz potem jednak zwróciła wzrok na mężczyznę.
- McGonagall? Co ona od ciebie chce o ile moge zapytać oczywiście... - zapytała patrząc na niego cały czas jednak się uśmiechała. Jakoś zmęczenie uleciało. Miała znowu dobry humor. Może to przez to ze spędziła z nim noc? Co prawda nic się nie działo ale i tak było fajnie. Przynajmniej mogła przy nim spac.
Powrót do góry Go down
Chace Blake
Uczeń
Chace Blake


Płeć : Male

Liczba postów : 50
Urodziny : 17/05/1994
Join date : 24/03/2010
wiek : 30
Skąd : Dublin.

Sypialnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia   Sypialnia - Page 2 EmptyNie Kwi 18, 2010 10:31 pm

Nie zastał sora w gabinecie, a przecież mówili mu że na pewno tu jest. Więc znany ze swojej bezpośredniości, arogancji i braku poszanowania jakichkolwiek reguł zapukał do drzwi jego sypialni. Mocno, żeby sor usłyszał i wstał. Ale że tego nie robił popchnął tylko drzwi lekko i nie przechodząc przez próg rozejrzał się po pokoju. - Profesorze kazała mi tu przyjść dyrektorka. Szlaban czy coś - Powiedział, powtarzajac to co usłyszał od McGonagall. Dokładnie to brzmiało : Blake niech moje oczy cię nie widzą! Idź do profesora Davisa i nie pokazuj się do jutra. Więc poszedł. Co z tego że profesor był trochę zajęty. - Prywatne lekcje Daltrey? - rzucił jeszcze złośliwie i oparl się o futrynę drzwi.
Powrót do góry Go down
Lucas Davis
Nauczyciel Zaklęć
Opiekun Ravenclawu
Lucas Davis


Płeć : Male

Liczba postów : 120
Urodziny : 14/05/1985
Join date : 25/03/2010
wiek : 39
Skąd : Londyn

Karta Czarodzieja
Klasa: Nauczyciel
Krew: czytsa
Genetyka: animag - wilk

Sypialnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia   Sypialnia - Page 2 EmptyNie Kwi 18, 2010 10:36 pm

Skinal głową.
- Tak...To mi pasuje. Najlepiej przed drzwiami wejściowymi. W razie czego umówimy się jeszcze po zajęciach. Pewnie wtedy będę już wiedział co i jak.- Dopił swoją kawę, czując przyjemne ciepło na całym ciele. Rozgrzewająca i pobudzajaca. Najlepsza.
Wstał i załozył na siebie marynarkę zapinając ją na jeden guzik.
- McGonagall Ode mnie raczej już niczego nie chce. Ale musi dac mi pozwolenie bym cię zabrał, jakby nie patrzeć. Wole jej się nie narazać. Jakos nadal czuje do niej lęk - Przekręcił głowę smiejąc sie pod nosem. Psorka nie była tak naprawde taka zła. Była wręcz strasznie normalna. Lubiła to co inne kobiety w jej wieku, ale traktowała nauke bardzo serio no i była wymagająca i surowa. Nadal przed rozmową z nią czuł uścisk w żoładku, jakby czekał na karę lub karcące słowa.
Gdy drzwi się otworzyły, spojrzał w stronę chłopaka nieco zdziwiony. Nie przepadał, gdy ktoś zakłócał jego przestrzeń osobistą zwaną sypialnia. No ale...
- Pan Blake. Dzień Dobry. Jakże mi miło, że wpada Pan tutaj tak wcześnie i raczy mnie swoim widokiem. Znowu szlaban?- Spytał lekko. Dlaczego miałwrażenie, że Psorka zawsze wysyła do niego ludzi ze szlabanami? Ta kobieta...
Westchnal cicho i zaprosił go do środka gestem dłoni.
- Daj mi minutkę, nie zdązyłem sie przygotować. Właściwie pierwsze słyszę o twoim szlabanie. - Zdezorientowany spojrzał na chłopaka.- Co takiego zrobiles?
Powrót do góry Go down
Audrey Daltrey
Prefekt Ravenclawu
Audrey Daltrey


Płeć : Female

Liczba postów : 522
Urodziny : 14/04/1993
Join date : 18/03/2010
wiek : 31

Karta Czarodzieja
Klasa: VI
Krew: czysta
Genetyka: wila

Sypialnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia   Sypialnia - Page 2 EmptyNie Kwi 18, 2010 10:42 pm

Uśmiechnęła sie lekko słysząc odpowiedź. Wstała i odłożyła kubki. Już chciała do niego podejść i pocałować go lekko kiedy ktoś wszedł. Widząc ślizgona westchnęła cicho Poszła po swoje rzeczy. Założyła torbę na ramię i spojrzała jeszcze na Lucasa.
- W razie jakiś problemów wie pan gdzie mnie znaleźć. Miejmy nadzieje jednak że takie sytuacje już się nie powtórzą z tymi hasłami u krukonów. - powiedziała tonem jakby coś serio się działo. Nie tylko on potrafił na poczekaniu wymyśleć jakieś kłamstwo. Poprawiła torbę i związała włosy. Skierowała się w stronę wyjścia.
- Niektórzy mają swoje obowiązki i je wypełniają, Blake. - powiedziała ze słodkim uśmiechem i przejechała palcem po jego szczęce uśmiechając się uroczo. Specjalnie dla niego wydobyła swój zapas uroku i użyła na nim.
Przy wyjściu zerknęła jeszcze na Lucasa.
- Do widzenia. - i już jej nie było w gabinecie.
Powrót do góry Go down
Chace Blake
Uczeń
Chace Blake


Płeć : Male

Liczba postów : 50
Urodziny : 17/05/1994
Join date : 24/03/2010
wiek : 30
Skąd : Dublin.

Sypialnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia   Sypialnia - Page 2 EmptyNie Kwi 18, 2010 11:02 pm

Uniósł zdziwiony brew. Wypełniać obowiązki? Ona musiała robić to bardzo dobrze. Spojrzał na nauczyciela ze znudzonym wzrokiem i wychodzącą koleżanką. - Bardzooo pilna uczennica. - Stwierdził, czekając aż sor da mu jakieś sensowne zadanie, którego i tak nie wykona.
Nie był głupi, nie lubił odrabiać szlabanów. A fakt że zawsze przysyłano go tutaj nawet go nie interesował. Po prostu szedł gdzie mu kazano, słuchał kary i wychodził zapominając że w ogóle tu był. Ignorant. - Nic nie zrobiłem. McGonagall się uwzięła. Nie lubi pana - stwierdził z nudów ziewając i chowając ręce do kieszeni.
Powrót do góry Go down
Lucas Davis
Nauczyciel Zaklęć
Opiekun Ravenclawu
Lucas Davis


Płeć : Male

Liczba postów : 120
Urodziny : 14/05/1985
Join date : 25/03/2010
wiek : 39
Skąd : Londyn

Karta Czarodzieja
Klasa: Nauczyciel
Krew: czytsa
Genetyka: animag - wilk

Sypialnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia   Sypialnia - Page 2 EmptyNie Kwi 18, 2010 11:09 pm

Skrzywił sie nieznacznie. W końcu wzruszył ramionami z lekkim uśmiechem.
- No...to akurat zdążyłem zauwazyć. Poza tym chyba pwoinna dac sobie spokój, skoro i tak nie odrabiasz tych szlabanów. - Nie lubił ich dawać. Gdy zadawał napisanie wypracowania, musiał czytać jakieś wypociny zupełnie bez wyobraźni. Praca w bibliotece? Swojego czasu sporo się sam napracował. Ani to przyjemne, ani pomocne.
Ale jakis szlaban wymyślić musiał, żeby nie było.
- Dlaczego mam dawać Ci szlaban, jeśli nic u mnie nie zrobileś? Przynajmniej na razie - Skrzyzował dłonie na piersi patrzac na niego z pełnym zamyśleniem. Odwalał brudną robote za EmSi czy co?
- Właściwie nie wiem czy jest sens dawać Ci szlaban. Jesli zrobiłbyś coś na moich zajęciach to co innego... Powiedzmy, że napiszesz mi ładnie wypracowanie na dowolny temat i oddasz w entym dniu miesiąca, hm? - Prawde mówiąc był zbyt zajęty, by dodatkowo obciązać sie nie swoim szlabanem. A Chłopak musiał mieć ciężkie życie, jeśli co chwile obrywał od Profesorki.
- Więc możesz juz isc. I przepraszam, ale zaraz mam zajecia - Wyprowadził chłopaka ze swojej sypialni i skinął do niego głowa, samemu udając się gdzieś koryatrzem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sypialnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia   Sypialnia - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sypialnia
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sypialnia

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Gabinet prof. Lucasa Davis-
Skocz do: